KONST / Litografier / Litografi 13714163
nr 1371 4163
Edvin Öhrström
(1906-1994), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 18/50, daterad 1966. Motivet: 44x57 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:46:50
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
Edvin Öhrström
Läs mer om Edvin Öhrström